Współpraca: Disney x Local Heroes

Jak podały niedawno różne źródła, Areta Szpura i Karolina Słota – dziewczyny tworzące markę Local Heroes noszoną między innymi przez takie światowe gwiazdy jak Rihanna ogłosiły swój nowy projekt, a mianowicie współpracę z Disney’em!
Ich marka słynie z kolorowej estetyki, śmiesznych nadruków i projektów tworzonych z “przymrużeniem oka”, a często dla starszych odbiorców nawet kontrowersyjnych 🙂
Można by uznać, że ich ubrania głównie kierowane są do nastoletnich odbiorców, ale również starsi zakochali się w tych niezwykłych projektach

Brzmi to bardzo bajkowo. Mimo, że szansę na współpracę z taką marką jaką jest Disney są niewielkie dziewczynom się to udało i jesteśmy z nich bardzo dumni!

Pierwsze udostępnione zdjęcia tego projektu można zobaczyć na: GALERIA ZDJĘĆ ELLE POLSKA

Poniżej wywiad, którego dziewczyny udzieliły dla magazynu ELLE Polska:

ELLE.pl: Jak to się wszystko zaczęło?
Areta: Jestem największą fanką Disneya, jaką znam, więc współpraca z nimi od zawsze była moim wielkim marzeniem. Powiem jednak szczerze, że nigdy nie przypuszczałam że to się naprawdę uda! Kiedy szlam do ich siedziby podpisać umowę, w oku zakręciła mi się łezka ze wzruszenia. LIFE GOAL ACHIEVED!
Karolina: Zawsze staramy stawiać sobie jak najwyższą poprzeczkę i osiągać coś, co wydaje się niemożliwe. Nasza współpraca to pierwszy tego typu projekt Disneya z polską marką, i już ten sam fakt jest dla nas sukcesem.

Co było najtrudniejsze w realizacji tej kolekcji?
LH: Od pomysłu do realizacji minęło sporo czasu. Żeby dołączyć do rodziny Disneya, trzeba spełnić całą listę wymagań, a przede wszystkim długo, długo się starać, żeby w ogóle móc wziąć udział w tym castingu. Nie odbyło się bez kilku prezentacji w Power Poincie i wizyty w ich siedzibie Londynie. Jednak przejście tej selekcji to wielkie wyróżnienie na światowym poziomie.

Na ile wasze projekty były zmieniane w trakcie (w sensie od szkicu do gotowego produktu)?
Areta: Najpierw był wielki “brainstorm”: oglądanie bajek, zagłębianie się w historie twórczości Walta, przeglądanie albumów i wyciąganie z nich, tego, co nam się najbardziej podoba. A potem myślenie, jak przełożyć to na ubrania, które same chciałybyśmy nosić. Od początku wiedziałyśmy, że chcemy się skupić na nostalgii i postaciach z tego starego dobrego Disneya.
Karolina: Kolekcja była bardzo dynamiczna, koncept zmieniał się wiele razy. Chciałyśmy dopracować każdy szczegół, jak najlepiej, ponieważ taka okazja nie zdarza się codziennie. Ale koniec końców, jesteśmy bardzo zadowolone z efektów i nie możemy się doczekać, żeby pokazać ją światu!

Jaki element tej kolekcji jest waszym ulubionym i dlaczego?
Areta: Kurtka SQUAD GOALS – mam szczególny sentyment do Śnieżki!
Karolina: Definitywnie jest to czarna bluza z tęczowym napisem “DISNEY” – klasyka dla fanów Disneya.

Czy myślicie już nad kolejną współpracą?
LH: Jest to dla nas początek drogi z Disneyem. Nie możemy obecnie nic zdradzać, ale jeszcze nie raz was zaskoczymy!

źródło: http://www.elle.pl/moda/artykul/disney-x-local-heroes-6

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s